Ощадбанк може заплатити 1,635 млн. грн. за рекламу для соцмереж

Державний Ощадбанк може заплатити 1,635 млн. грн. за рекламні відеоролики для соцмереж. При цьому спочатку на це планувалося витратити 2,155 млн. грн. – однак у процесі проведення тендеру ціна знизилася. Українці ж протестують проти такого наміру держбанку, називаючи закупівлю розкраданням бюджету та криміналом.

9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Оголошення про тендер розміщено в системі Prozorro . Згідно з ним, Ощадбанк заплатить за рекламних 10 відеороликів, тривалістю до 60 секунд, які публікуватимуться в соцмережах:

Facebook;
Instagram;
YouTube;
Twitter (X);
LinkedIn.
Як проходив тендер

У торгах взяли участь 5 учасників. Найнижчу суму запропонувала компанія “Анкл” – 1,635 млн. грн. Якщо Ощадбанк її прийме, то заощадить понад півмільйона, адже спочатку згоден був заплатити за відео 2,155 млн грн.

Тим не менш, незважаючи на те, що торги пройшли ще 29 вересня, переможцем Ощадбанку компанію “Анкл” поки так і не визнав. Втім, кінцевим терміном надання послуги банк вказав 30 листопада 2024 – тому поспішати, мабуть, нікуди.

Сама ж “Анкл”, за даними YouControl , є рекламним агентством. Яке, зокрема, займається виробництвом кіно- та відеофільмів, а також телевізійних програм.

Згідно з інформацією на сайті компанії, співпрацює вона з низкою відомих в Україні брендів. До того ж, у різних сферах – від ЗМІ до автовиробників.

У тендерах, судячи з даних аналітиків, компанія раніше участі не брала – хоча й була зареєстрована понад 6 років тому. Тобто, торги від Ощадбанку стали для неї першим досвідом участі у держзакупівлях.

Українці проти Ощадбанку

Водночас, українці незадоволені рішенням Ощадбанку витратити понад 1,6 млн грн на рекламу. Зокрема, у зверненні до Держаудитслужби на Prozorro один із користувачів системи називає розкраданням і криміналом, що відбувається, і вимагає передати ці гроші на оборону України.

“Викрадення бюджету. Вимагаю зупинити цей кримінал під час війни. Кошти повинні йти на обороноздатність країни. Це гроші платників податків, у тому числі мої. Вимагаю зупинити процедуру і перенаправити на військові цілі, закупівлю засобів захисту, медичних засобів для потреб ЗСУ. Неприпустимі витрати час війни”, – йдеться у зверненні.

Відповіді від Держаудитслужби поки що немає.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *