Оновлення даних військовозобов’язаних: перші нюанси

Військовозобовʼзані можуть оновити дані у військоматах, а також у мобільному додатку Резерв+ та в ЦНАПах. На прийом у співробітника ЦНАПу може піти 7−10 хвилин, однак потрібно зачекати, поки дані оновляться. Після цього витяг про оновлення даних видають в роздрукованому вигляді і за бажанням — на електронну пошту.

6695_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

Але у отриманні витягу в системі бувають і відмови, говорить в коментарі РБК-Україна директорка департаменту ЦНАП КМДА Наталія Шамрай.
Чому стаються відмови в оновленні даних
Система може надіслати відмову при оновленні даних військовозобов’язаних у ЦНАПах.

Наталія Шамрай зазначає, у такому випадку працівник ЦНАПу бачить, що користувач отримав відмову. Але при цьому немає даних про те, з яких причин це відбулося.
«Так, буває, що приходить відмова. ЦНАП на себе не перебирає функції суб’єкта надання послуги. Це означає, що ми не можемо впливати на цей процес. Тому якщо система видала відмову у видачі витягу, то зазвичай там написано, що треба робити й куди звертатися або для коректного внесення даних в систему, або ще для якихось дій», — каже вона.
Що робити, якщо система видала відмову
Якщо є відмова, то людині треба звертатись в ТЦК і СП, додає директор департаменту.

«Треба звертатись туди, бо це єдиний орган, який приймає рішення з цієї теми. І законодавство України побудовано таким чином, що при оновленні даних в ЦНАПах або в електронному кабінеті дозволено лише певні речі. Щось дозволено, а щось не дозволено. Тому законодавством визначено, що всі головні повноваження в цьому питанні залишилися саме за ТЦК», — пояснює Наталія Шамрай.
Нагадаємо, з 18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію, який передбачає оновлення облікових даних для чоловіків віком від 18 до 60 років.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *