Оновлений “пакунок малюка” 2024: що входить до складу

В Україні діє проєкт з монетизації “пакунка малюка”. Замість боксу з найнеобхіднішими для немовляти речами батьки можуть оформити грошову компенсацію. У 2024 році вона зросла.

3414_630_360_16534692-615.jpg (156.07 Kb)

Наразі фінансова підтримка складає до 7689 грн. Про це інформують у департаменті соціального захисту Дніпропетровської ОВА.

“Виплата одноразова. Кошти батьки отримують на спеціальний рахунок. Вони – на придбання дитячих товарів. Засобів гігієни, одягу та взуття, іграшок, ходунків, візочків”, – розповіла директорка департаменту Олена Кришень.

Як українцям оформити виплату?

Щоб оформити грошову підтримку, одному з батьків дитини потрібно звернутися до підрозділу соцзахисту або ЦНАПу. Подати заяву можна також і онлайн – на державному порталі “Дія”. Для цього слід зайти на вкладку єМалятко.

Проте в Україні родина, в якої народилася дитина, може також отримати й підтримку у вигляді “пакунку малюка”. Із 1 січня 2024 року його вартість зросла з 6 816 до 7 689 грн.

“Пакунок малюка” 2024: що входить до складу

Склад пакунку має переглядатися кожні 4 роки та був змінений в 2024 році. Новий склад розробляли з урахуванням експертної думки чиновників із залученням батьків немовлят, представників ЮНІСЕФ.

У бебі-боксі загалом налічується понад 90 предметів. Зокрема:

одноразові підгузки різних розмірів;
вологі серветки;
пелюшки;
шапочки та боді для немовляти;
штани-повзунки й шкарпетки;
термометр для води;
дитячі манікюрні ножиці;
ковдри;
матрац.

Цього року до пакунка малюка додали багаторазові вологостійкі пелюшки, теплий одяг, збільшили розмір пледа-ковдри для зручнішого використання. Також зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого немовлята швидко виростають.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *