Новий закон про мобілізацію: нові пільги для дружин бійців

В Україні новий закон про мобілізацію гарантує низку пільг для дружин мобілізованих військовослужбовців. Зокрема, отримають переваги у зобов’язаннях перед банками.

8012_5b669f80f527a97320983e6267ee6434.jpg (30.61 Kb)

Про це пишуть Новини.Live з посиланням на видання Sud.ua.

Нові пільги для дружин бійців

Йдеться про скасування нарахування штрафних санкцій, пені за невиконання зобов’язань, у зокрема перед банками та фізособами. Не будуть нараховувати відсотки за користування кредитами, крім кредитних угод щодо купівлі майна житлового фонду чи транспорту.

Раніше такі пільги мали військові в рамках п. 15 статті 14 закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Тепер після набуття чинності закону про посилення мобілізації 10 449 такі пільги поширяться на дружин військовослужбовців.

«Їх дружинам (чоловікам) — штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються, крім кредитних договорів щодо придбання майна, яке віднесено чи буде віднесено до об’єктів житлового фонду (жилого будинку, квартири, майбутнього об’єкта нерухомості, об’єкта незавершеного житлового будівництва, майнових прав на них), та/або автомобіля», — йдеться в новому законодавстві.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *