Нова фіндопомога: як Канада підтримує Україну

Загальна сума фінансової підтримки від Канади від початку повномасштабного вторгнення Росії становить майже 7 мільярдів канадських доларів.

0233_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Україна 20 березня отримала від Канади 2 мільярди канадських доларів (1,5 млрд доларів США) фінансової допомоги. Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, ці кошти допоможуть українському уряду фінансувати дефіцит, зокрема соціальні програми допомоги.

“Вдячні канадському народу та уряду, які залишаються нашими надійними союзниками в ці складні часи”, – написав Шмигаль.

Очільник українського уряду зазначив, що загальна сума фінансової підтримки від Канади від початку повномасштабного вторгнення Росії становить майже 7 мільярдів канадських доларів (понад 5 млрд доларів США).

Як Канада підтримує Україну – деталі
Канада дала сигнал, що готова підтримати ініціативу Чехії терміново доставити в Україну десятки тисяч артилерійських снарядів з різних країн. Зазначається, що федеральний уряд може внести до бюджету до 30 мільйонів доларів, що запропонував на відкритті Мюнхенської конференції з безпеки президент Чеської Республіки Петр Павел.

Міністр оборони Канади Білл Блер дав обіцянку взяти участь в міжнародній “коаліції дронів” для України, очільниками якої є Латвія та Велика Британія. Про це він заявив під час зустрічі з міністром оборони Латвії Андрісом Спрудсом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *