Не лише Угорщина: у ЄС появилася ще одна головна біль

За словами президента Європейської ради Шарля Мішеля, під час обговорення перегляду бюджету ЄС було досягнуто “загального консенсусу з приводу передбачених додаткових 50 млрд євро для України”. Проте дві країни: Угорщина та Словаччина виступають проти допомоги Україні.

2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

Прем’єр -міністр Словаччини Роберт Фіцо у своєму виступі попередив про корупцію в Україні, заявивши, що йому буде складно пояснити допомогу своїм громадянам.

Лідери обговорюють пропоноване збільшення загального бюджету блоку і, як очікувалося, прем’єр-міністри Угорщини та Словаччини виступають проти пакету допомоги Україні у розмірі 50 мільярдів євро, повідомив дипломат, поінформований про обговорення лідерів. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що підтримка ЄС не працює.

Коли Брюссель сподівається переконати Угорщину відмовитися від права вето, ЄС тепер стикається з ще одним головним болем – Словаччиною. Рішення про оновлення бюджету блоку має бути ухвалене до кінця року, щоб забезпечити подальшу підтримку Києва, оскільки на цей час закінчується поточне фінансування ЄС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *