Назвали найбагатшу людину в Україні

В Україні залишилося лише два мільярдери: Рінат Ахметов та Віктор Пінчук. Такі дані, як повідомляють «Коментарі», оприлюднило видання NV, яке оцінює стан найбагатших українців за допомогою експертів ІТ-компанії YouControl.

19_thumbnail-tw-202311091328-65.jpg (20.83 Kb)

На першому місці рейтингу — Рінат Ахметов зі статками $6,59 млрд.
На другому — Віктор Пінчук зі статком у $1,72 млрд.
На третьому — Петро та Олексій Порошенко з $954 млн.

За оцінками експертів видання, кожен із згаданих українців втратив, порівняно з 2021 роком, 43%, 34% та 37% свого статку відповідно. При цьому у згаданому рейтингу є мультимільйонери, які порівняно з довоєнним 2021 роком наростили свої капітали.

До них NV внесло Максима Литвина та Олексія Шевченка, які є співвласниками Grammarly — онлайн-платформи на основі штучного інтелекту для допомоги у спілкуванні англійською мовою. Динаміку зростання вартості їхнього активу експерти оцінюють у 124%, в абсолютних цифрах їм належить по 865 млн. доларів.

Крім того, 10% зростання продемонструвала агрокомпанія Kernel Андрія Веревського, якому, як вважають експерти NV, належить 567 млн доларів. Kernel — найбільший виробник соняшникової олії в Україні. Він працює під брендами «Щедрий Дар», «Стожар» та «Чумак Золото», експортує олію та зерно по всьому світу, забезпечує зберігання зерна та насіння. Згідно відкритих данних, компанія виробляє 8% соняшникової олії у світі, її продукція постачається у шістдесят країн світу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *