Нардепи підтримали виплати 70 тисяч військовим на нулі

Депутати Верховної Ради підтримали постанову про щомісячні виплати у розмірі 70 тисяч гривень для військових на передовій. Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев висловив підтримку цьому рішенню, зазначивши, що коштів у державі вистачить і закликав до “розумного” фінансування за рахунок податків та внутрішнього боргу.

0054_1556035560_atoo.jpg (52.18 Kb)

“Щодо безглуздої дискусії про те чи вистачить чи ні у нас грошей на підвищення виплати військовим на нулі або у звʼязку із загибеллю є проста і однозначна відповідь: вистачить”, – повідомив Гетманцев у Telegram.

Депутати Верховної Ради 11 квітня підтримали постанову, яка передбачає щомісячні виплати в розмірі 70 тисяч гривень для військових, які перебувають на передовій. Це стало істотним кроком у забезпеченні фінансової підтримки тим, хто знаходиться у складних умовах бойових дій. Проте, на фоні цього рішення, виникає питання щодо джерел фінансування цих виплат та їх впливу на економіку країни.

У контексті обговорення фінансування військових, Гетманцев зазначає, що фінансування може здійснюватися за рахунок податків та внутрішнього боргу, зокрема шляхом залучення ресурсів через банківську систему. “За рахунок податків, які ми всі разом із готовністю і розумінням будемо сплачувати в обсязі, необхідному нашим військовим (А також. – Ред.)за рахунок внутрішнього боргу, тим більше тут є куди рухатись в плані залучення ресурсу, насамперед, банків”, – зазначає Гетманцев.

Водночас, він підкреслює недоцільність фінансування за рахунок емісії, оскільки це може призвести до інфляції та девальвації, що негативно позначиться на економіці та громадянах.”А от чого треба точно сторонитись – це фінансування за рахунок емісії. Бо бюджетна емісія провокує інфляцію і девальвацію”, – зазначає Гетманцев.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *