Німці обмежать валютні операції біженців

У Німеччині Бундестаг прийняв рішення щодо впровадження платіжних карток для біженців. Такі карти не будуть пов’язані з банківським рахунком і можна буде використовувати їх лише для покупок.

4118_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)

За межами Федеративної Республіки Німеччина вони не будуть працювати. Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

Так, згідно зі змінами, які були схвалені більшістю голосів у п’ятницю, 12 квітня, соціальні виплати для біженців та осіб, які шукають політичний притулок, не будуть видаватись у готівковій формі. Замість цього, кошти будуть перераховуватися на спеціальні передплачені дебетові картки, які можна використовувати без прив’язки до банківського рахунку.

Основна мета цих змін – уникнути переказу грошей біженцями їхнім сім’ям, що залишилися на батьківщині, а також особам, які незаконно перевозять мігрантів до країни.

Зазначається, що користувачі зможуть перевіряти баланс своїх карток. Кожна земля буде самостійно вирішувати, яку частину соціальних виплат перераховувати на картки для мігрантів. Можливості зняття готівки будуть обмежені за рішенням місцевої влади.

Перші платіжні картки для біженців були введені в місті Грайц у федеральній землі Тюрінгія в грудні 2023 року. Наразі 14 з 16 федеральних земель Німеччини вже прийняли єдині стандарти для впровадження таких карток. Повний перехід на нову систему соціальних виплат для біженців очікується до кінця 2024 року.

Нагадаємо, Європейський парламент ухвалив “Пакт про міграцію та притулок”. Документ є основою реформи європейської міграційної політики щодо біженців та набуде чинності через два роки після остаточного ухвалення, яке відбудеться наприкінці цього квітня.

У 2023 році витрати українців у Польщі значно перевищили видатки з бюджету цієї країни на підтримку українських біженців. Виявилося, що наші співвітчизники залишили у сусідів на 474 млн євро більше, ніж Варшава заплатила тим, кого прихистила через війну.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *