Маск поступився першістю серед мільярдерів

Після падіння акцій Tesla 52-річний Ілон Маск поступився першістю в Індексі мільярдерів Bloomberg засновнику Amazon 60-річному Джеффу Безосу.

1608_630_360_1442223369-70-ilon-mask.jpg (44.36 Kb)

Маск перестав бути найбагатшою людиною світу вперше за понад 9 місяців, пише Bloomberg.

“Засновник Amazon вперше очолив рейтинг найбагатших людей за версією Bloomberg у 2021 році. Зараз статки Маска становлять 197,7 млрд доларів, а Безоса – 200,3 млрд доларів. Розрив у їхніх статках у певний момент сягав 142 млрд доларів. Зараз він скорочується, оскільки акції Amazon і Tesla рухаються в протилежних напрямках”, – сказано в повідомленні.

Хоча обидві компанії входять до так званої “Великої сімки”, яка стимулює американські фондові ринки, акції Amazon з кінця 2022 року зросли більше, ніж удвічі та перебувають на рівні рекордного максимуму. Водночас акції Tesla впали приблизно на 50% від свого піку 2021 року.

Падіння акцій Tesla 4 березня відбулося після того, як постачання з її заводу в Шанхаї впали до найнижчого рівня за понад рік.

Amazon тим часом демонструє найкраще зростання онлайн-продажів з початку пандемії.

“Статки Маска можуть зазнати ще більшого удару після того, як суддя штату Делавер скасував його зарплатний пакет у розмірі 55 млрд доларів у компанії Tesla, де він є генеральним директором. Суд став на бік інвестора, який оскаржував найбільший в історії компенсаційний план Маска. Натомість переважна частина статків Безоса походить від його 9% акцій Amazon. Він є найбільшим акціонером онлайн-ритейлера навіть після того, як минулого місяця продав 50 млн акцій на суму близько 8,5 млрд доларів”, – зазначає видання.

Для Безоса бути на вершині рейтингу багатства уже є звичною справою. Вперше він обігнав співзасновника Microsoft Білла Гейтса у рейтингу найбагатших людей світу ще у 2017 році.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *