Кому з українців потрібно звернутися за продовженням субсидії

У 2024 році до 1 липня необхідно звернутися за продовженням житлових субсидій тим, хто одночасно відповідає ряду критеріїв, включаючи проживання на тимчасово окупованих територіях чи в зонах активних бойових дій. Це можна зробити особисто, поштою або онлайн, а невиконання цієї вимоги може призвести до перерв у виплатах допомоги.

7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це нагадали в Пенсійному фонді України (ПФУ). “Для продовження отримання виплат громадяни повинні до 1 липня 2024 року звернутись до органів Пенсійного фонду України із заявами про призначення житлової субсидії або пільги”, – йдеться у повідомленні.

Кому потрібно звернутися за продовженням житлової субсидії чи пільги

Згідно з інформацією від ПФУ, за продовженням житлової субсидії чи пільги повинні звернутися громадяни, які одночасно відповідають певним критеріям. А саме:

є отримувачем житлово-комунальної субсидії або пільги;
були отримувачем субсидії або пільги станом на початок повномасштабної агресії російської федерації 24 лютого 2022 року;
проживали (чи проживають) на тимчасово окупованій території чи в зоні активних бойових дій;
з початку повномасштабної агресії не зверталися до органів соціального захисту населення чи Пенсійного фонду України за перепризначенням субсидії або пільги.
Процедура подання заяви

Для продовження отримання житлової субсидії або пільги до 1 липня 2024 року необхідно подати заяву та необхідні документи. Це можна зробити кількома способами:

особисто: через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, або центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи);
поштою: на адресу органу Пенсійного фонду України;
онлайн: через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок “Пенсійний фонд” або через портал “Дія”.
Згідно з постановою Уряду від 8 травня 2024 року №521, громадяни, які у 2022 році проживали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де структурні підрозділи не мали можливості здійснювати свої повноваження, повинні звернутися до органів ПФУ із заявами про призначення житлової субсидії або пільги до 1 липня 2024 року. Це стосується тих, кому пільги і житлові субсидії виплачувалися згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року №215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *