Клієнти Привату скаржаться на якість доларів у касах банку

В Україні клієнти Приватбанку скаржаться на якість банкнот долара у касах банку.

2941_79_pb.jpg (63.4 Kb)

Серед найпопулярніших скарг: видача банкнот 1996 року випуску. У банку пояснили: видають усі купюри долара, що випущено з 1996 по 2013 рік. Про це Приватбанк повідомив у відповідь на скаргу клієнта на спеціалізованому форумі Мінфін.

“При спробі забрати долари з депозиту, який я вносив новими банкнотами, повертають банкнотами 1988 та 1996 років випуску”, – йдеться у скарзі.

У відповідь у банку заявили, що в обігу знаходяться банкноти, які випущено з 1996 до 2013 року. При цьому виводити з обігу будь-які банкноти не планують. Такі купюри дійсні практично у всіх країнах світу, де приймають американські долари у банках та обмінниках, у тому числі й у США.

Також у Приватбанку зазначили, що видають лише ті банкноти, які попередньо перевірили. Тобто вони є справжніми купюрами. Також правила Нацбанку зобов’язують ці долари, навіть якщо вони 1996 року випуску, приймати у всіх касах та обмінниках.

Якщо у касі чи обміннику відмовляться приймати долари, клієнт має право звернутися до Національного банку та написати скаргу. Якщо скарга підтвердиться, банк чи обмінник можуть оштрафувати. Якщо клієнт не хоче брати долари в касі або обміннику через їхню якість, він має право відмовитися від обміну.

“Якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати”, – пояснили в Приватбанку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *