Клієни Привату не можуть перевести в готівку долари

Клієнти державного ПриватБанку скаржаться на неможливість перевести в готівку долари. ПриватБанк рекомендує ним користуватися передзамовленням валюти. Однак у такому разі потрібно брати не менше 300 доларів за раз, причому люди кажуть, що їм все одно видають “старі долари”.

5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

Про це пишуть клієнти банку на його сторінці у Facebook . Так, Юлія К. нарікала, що не змогла зняти 100 доларів.

“Хотіла зняти 100 доларів зі свого рахунку, виявилося, що у відділенні взагалі немає доларів! Ні 50, ні 100 – ні! Замовити можна лише від 300, а щоб зняти меншу суму – цитую: “потрібно приходити на касу і питати – чи є готівка чи ні”. Тобто сьогодні я вистояла чергу просто так!” – Написала клієнтка.

На це представники банку зазначили, що без попереднього замовлення валюту можна отримати, лише якщо вона є у касі. При цьому клієнтці підказали, що вона може звернутись до інших відділень.

“Валюту зазвичай клієнти замовляють попередньо. У живій черзі кошти видають за наявністю їх у касі, оскільки раніше інші клієнти також можуть звертатися для купівлі валюти і її фактично на момент звернення може не бути в касі”, – додали в банку.

Інші клієнти в тій же галузі обговорення підтвердили, що теж стикалися з проблемами при отриманні готівки. При цьому вони також повідомили, що їм видають “старі долари” навіть на замовлення.

Як уже пояснювали у “Приваті” раніше, банк видає виключно ті доларові купюри, які мають прийматись у населення за правилами НБУ. Так, усі банкноти без ознак підробки чи значного ушкодження придатні для операцій як купівлі, і продажу, без обмежень року випуску банкнот іноземної валюти та його номіналу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *