Японія почала санкційну війну з Китаєм

Японія запровадила торгові обмеження для китайських компаній у рамках нового раунду санкцій проти окремих осіб та груп, які підтримують війну Росії проти України. Нові санкції також спрямовані проти компаній в Індії, Казахстані та Узбекистані.

4069_china-flag.jpg (18.09 Kb)

Як повідомляє Reuters з посиланням на японське МЗС, нові санкції також спрямовані проти компаній в Індії, Казахстані та Узбекистані. За даними міністерства закордонних справ Японії, це перший випадок, коли Японія запровадила санкції проти китайських компаній у зв’язку з війною.

До цільових компаній входять компанія Asia Pacific Links Ltd, що базується в Гонконгу і постачала мікрочіпи для російських дронів, і китайська компанія Yilufa Electronics Limited. Санкції, які відповідають попереднім заходам, запровадженим іншими країнами, включаючи США, забороняють японським компаніям експортувати продукцію цільовим фірмам.

Офіційні особи США заявили, що Китай підтримує воєнні зусилля Росії. США розширили свої санкції щодо Росії, у тому числі завдавши ударів по китайським компаніям, які продають напівпровідники Москві.

Пекін і Москва також роблять складні кроки для забезпечення двосторонніх платежів, що потенційно піддає деякі китайські фінансові компанії санкціям.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *