Який долар побачать українці у березні

Банківський сектор прогнозує здорожчання готівкового долара в Україні. Очікується, що у березні вартість американської валюти перебуватиме на рівні 38,25-40,5 грн. Увечері ж 28 лютого банки визначили курс в середні 38,2/38,68 грн (купівля/продаж). Обмінники – 38,25/38,61 грн.

1014_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Про валютну ситуацію розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий. Він зазначив, що різниця між курсами купівлі та продажу на готівковому ринку складе:

до 50 коп. у банках;
до 1 грн в обмінниках.

При цьому Лєсовий наголосив: різниця між курсами купівлі в банках та обмінних пунктах буде мінімальною – до 10-20 коп. Причина – конкуренція за продавців валюти.

Загалом же, зазначив банкір, наступного місяця ситуація на ринку буде “більш-менш прогнозованою”. Припускати так дає підставу те, що “будь-які фактори, які можуть негативно позначитися на ринку, наразі неактивовані”.

Проте врахувати всі можливі обставини, що можуть вплинути на ринок, зараз вкрай важко”, – застеріг Лєсовий.

Що буде з доларом до кінця робочого тижня

Зі свого боку, фінансовий аналітик Олексій Козирев зазначив: до кінця поточного робочого тижня (1 березня) в українських обмінниках може суттєво змінитись курс готівкового долара. При чому, неоднорідно: здешевшати в купівлі та здорожчати в продажу. Очікується, що вартість американської валюти в них перебуватиме в межах від 37,9 до 38,85 грн.

Схожа ситуація очікується і в банках. Так, за прогнозом, цього тижня курс долара у них перебуватиме в межах коридору купівлі та продажу від 37,85 до 38,9 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *