Який долар побачать українці найближчим часом

Спроби максимально розхитати курс на напруженому новинному тлі цього тижня продовжаться, зазначив експерт.

7916_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

У більшості кас банків курс долара у період до 12 січня перебуватиме у межах досить широкого коридору купівлі та продажу від 38,20 до 40,05 грн/дол., а в обмінниках фінкомпаній – у межах від 38,30 до 40,00 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв, передає “Мінфін”.

Що стосується євро, то, за прогнозом експерта, у банках котирування євровалюти при купівлі-продажу будуть у межах коридору від 41,40 до 43,75 грн/євро, а в обмінниках фінкомпаній цей коридор буде менше – у межах від 41,45 до 43,70 грн/євро.

“Спроби максимально розхитати курс на напруженому новинному тлі цього тижня продовжаться. У разі зростання котирувань міжбанку власники обмінників будуть задирати свої цінники продажу валюти, щоб тримати умовну різницю між курсом міжбанку і готівковим ринком в межах не менше 1-1,5 гривень на доларі і євро”, – припустив Козирєв.

На його думку, якщо курси міжбанку і готівкового ринків будуть активно рости, продовжиться і зростання обсягів покупок валюти громадянами на свої карти і тримісячні конверсійні депозити, як альтернативи покупкам готівкової валюти в обмінниках:

“Це буде дещо стримувати апетити власників обмінників щодо максимального підривання курсів продажу валюти у пунктах обміну, але тільки частково”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *