Як зросте криптовалюта у 2025-му: прогноз

Ціна флагманської криптовалюти BTC може зрости до $150 000 вже у січні 2025 року. Причина — схвалення у США спотових біткоїн-ETF. Про це у свіжому звіті оголосили аналітики Bernstein, інформує CNBC.

0036_22.jpg (96.22 Kb)

Бичача оцінка котирувань біткоїна майже у п’ять разів перевищує поточні курси, на яких актив закріпився після тестування позначки $35 000. Прогноз Bernstein також більш ніж удвічі перевершує історичний максимум у $69 000, досягнутий віртуальною монетою у листопаді 2021 року.

Старший аналітик Bernstein Гаутам Чхугані вважає, що SEC схвалить перші біткоїн-ETF на початку 2024 року. Продукт дасть змогу звичайним інвесторам отримувати доступ до криптовалюти безпосередньо зі своїх інвестиційних портфелів.

На думку експерта, в результаті біткоїн-фонди акумулюють до 10% загальної пропозиції цифрового золота. Поки що єдиним таким інструментом на ринку є Bitcoin Trust (GBTC) від Grayscale, на частку якого припадає близько 3% емісії.

«Можливо, вам не подобається біткоїн так само сильно, як нам, але безпристрасний погляд на нього як на товар передбачає розворот циклу. Хороша ідея хороша настільки, наскільки вдало вибрано час — схвалення SEC ETF від провідних глобальних керуючих активами (BlackRock, Fidelity та ін.) здається неминучим», — написав Чхугані.

Експерт зробив свій прогноз у звіті, в якому проаналізував діяльність кількох майнінгових компаній у світлі наближення халвінгу біткоїна. На думку Чхугані, халвінг ВТС «вимиє» з індустрії слабких гравців. Однак це відкриє «тим, хто вижив, шлях до більших прибутків».

Нагадаємо — аналітики Matrixport прогнозують біткоїну зростання до $125 000 вже наступного року. На думку експертів, цьому передують чотири бичачі стадії флагмана ринку, а п’ята наступить найближчим часом. До того ж криптовалютні експерти стверджували, що криптогалузь може отримати від $24 млрд до $50 млрд у разі схвалення спотового біткоїн-ETF BlackRock.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *