Як зміниться долар наступного тижня

Наступного тижня в Україні очікуються значні зміни курсу готівкового долара. Причому, як у банках, так і в обмінниках. Так, за прогнозами, період 27 по 31 травня вартість американської валюти перебуватиме у межах 39-41 грн. Увечері ж24 числа банки виставили курс на середньому рівні 39,85/40,3 грн (купівля/продаж). Обмінники – 39,84/40,34 грн.

0436_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Про курсову ситуацію розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий. Він зазначив:

щоденні курсові зміни очікуються до 30-50 коп. у банках;
до 50 коп. в обмінниках.

Водночас різниця курсів купівлі становитиме 20-30 коп. у банках. В обмінниках – 30–50 коп.

Різниця курсів з продажу 10-20 коп. у банках. Та 30-50 коп. у обмінних пунктах.

“До кінця травня ситуація на валютному ринку залишатиметься цілком прогнозованою. Будь-які зміни легко прораховуються відповідно до низхідного або висхідного тренду, які також взаємозамінні і не тривають довше 4 днів поспіль”, – сказав банкір.

При цьому він визнав: курсові коливання до певної міри “можуть турбувати громадян”. Однак у результаті сенсацій не буде – курси “триматимуться берега”.

Що буде з доларом у червні

Водночас, зазначив банкір, у червні на ринку діятиме режим керованої гнучкості. Що:

гарантує часті та різноспрямовані курсові зміни;
які, однак, не будуть надмірними.

“До того ж ми припускаємо, що різновекторність на валютному ринку може тривати за аналогією травня Коли період зростання тривав протягом 3-4 днів, потім змінювався протилежним спадним напрямом і навпаки”, – розповів Лєсовий.

Загалом, резюмував він, за підсумками червня курс може змінюватися в обидві сторони у розмірі до 1 грн. Однак навіть якщо курсові показники “проб’ють” закладений у бюджеті середньорічний курс у 40,7 грн/долар, “твиключений зворотній курсовий маневр – за певний економічних умов курсові показники надалі можуть дещо знизитися”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *