Як дурять іноземних туристів у Франції

Іноземні туристи найбільше ризикують бути обдуреними у Франції, що вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі.

9584_bidnist.jpg (33.65 Kb)

Експерти Quotezone проаналізували скільки туристів написали у відгуках на Tripadvisor про шахрайство після відвідування головних визначних пам’яток Європи.

Про це пише Express.

Дві головні визначні пам’ятки французької столиці Парижа — Ейфелева вежа і собор Паризької Богоматері — були визнані місцями з найбільшою кількістю випадків шахрайства. Зокрема, багато туристів стали жертвами афер з підробленими квитками в цьому районі.

«Що розчаровує, так це кількість шахрайств навколо неї (Ейфелевої вежі) і відсутність поліції», — поділився враженнями від відвідування Парижа користувач Kris V в Tripadvisor.

«Оскільки це перетворилося на туристичну пастку, тут всюди продають всілякі підробки, і атмосфера псується», — додала користувачка Mmerola22.

Генеральний директор Quotezone Грег Вілсон дав туристам кілька корисних порад, як не стати жертвами шахраїв.

«У місцях з великим скупченням людей легко відволіктися, тут процвітають шахраї. Остерігайтеся всіх, хто наближається до вас у таких ситуаціях. У них є багато хитрощів, наприклад, вони пропонують подарунки, пропонують сфотографуватися або прикидаються, що допомагають вам позбутися плями на вашому одязі», — зазначив він.

При цьому він порадив туристам не носити з собою готівку і зберігати банківські картки в сумці на блискавці на грудях або під одягом.

Крім того, заздалегідь купуючи квитки на туристичні локації через Інтернет, мандрівникам радять переконатися, що вони використовують офіційні сайти з великою кількістю хороших відгуків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *