Etsy Payments запускається в Україні

Платіжний інтерфейс одного з найбільших маркетплейсів для мейкерів у світі Etsy Etsy Payments запускається в Україні . Онлайн-платформа об’єднує понад 90 мільйонів покупців з усього світу та спеціалізується на продажі handmade виробів, вінтажних речей, крафтової продукції і т.д.

4376_e2003c84582d18e59c67cc07fc60db15-23292.jpg (43.06 Kb)

Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров . У Etsy Payments продавці отримають доступ до системи захисту Etsy Purchase Protection та спеціальну цілодобову підтримку. Підприємці також можуть керувати усією фінансовою інформацією свого магазину.

Раніше користувачі з України не могли відкривати нові магазини Etsy. Із запуском Etsy Payments це змінюється – тепер українці можуть офіційно відкривати магазини на платформі, продавати товари людям з Америки, Європи, Азії.

Ще у квітні 2021 року Etsy припинив реєстрацію нових магазинів у країнах, де вони поки що не підключили свою внутрішню платіжну систему EtsyPayments. До цього списку країн, на жаль, тоді потрапила й Україна.

Новина про запуск Etsy особливо хороша для малого бізнесу, здебільшого творчого (товари ручної роботи прикраси, меблі та ін.), оскільки це дасть нові можливості для заробітку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *