Долар понад 40: оновлений економічний прогноз

Зазначається, що дуже мало ймовірності, що гривня зміцниться.

7287_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Курс долара в Україні перевищує 40 гривень за долар. Економіст Данило Монін вважає, що зниження курсу малоймовірне, але все ж можливість залишається.

За його словами, курс долара в Україні перебуває в руках Національного банку, тому саме регулятор вирішує, що буде далі.

“Хоча я вважаю, що падіння курсу нижче, ніж 40 гривень, малоймовірне, зважаючи на поточні процеси, водночас, усе ж таки, не відкидаю такої нелогічної можливості”, – зазначив експерт у коментарі 24 Каналу.

Економіст нагадав, що в жовтні 2023 року НБУ продавав на міжбанку понад 3 мільярди доларів на місяць, щоб зміцнити гривню.

“Можливо, НБУ знову вирішить діяти так само нелогічно наприкінці літа”, – підсумував Монін.

Курс долара в Україні – чого чекати
Начальник департаменту казначейства “Глобус Банку” Тарас Лісовий зазначив, що наприкінці червня курсові коливання відбуватимуться ледь не щодня, проте в нових коридорах.

При цьому керівник центру внутрішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень В’ячеслав Потапенко зауважив, що експерти прогнозують, що на кінець 2024 року курс долара в Україні не повинен перетнути позначку в 42 грн/дол.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *