Чому долар різко стрибнув вгору: назвали причину

Україна втратила певну частину своєї валютної виручки, зазначив експерт.

8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Курс долара в Україні останнім часом зазнає деяких змін. Відбувається це здебільшого у зв’язку зі зривом Росією “зернової угоди”.

Таку думку в ефірі телемарафону висловив керівник економічних програм аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” Олександр Чупак, зазначивши, що через це Україна втратила певну частину своєї валютної виручки.

Економіст заявив про збільшення попиту на валюту, оскільки експорт Чорним морем приносив Україні близько мільярда доларів на місяць.

“Будемо сподіватися, що ми знайдемо інші шляхи продажу наших товарів, можливо, через територіальні води наших сусідів – Румунії, Болгарії, Туреччини. Ми чули, що Румунія пообіцяла, що дозволить перевозити своєю територією велику кількість наших товарів, тому це нам допоможе відновити баланс на валютному ринку”, – сказав Чупак.

Курс долара – скільки коштував долар перед вихідними 19-20 серпня
Як писав УНІАН, готівковий курс гривні до долара 18 серпня ослаб на 20 копійок – до 38,10 грн за долар. А щодо євро курс гривні ослаб на 13 копійок – до 41,75 грн за євро.

Що стосується курсу гривні до долара у “ПриватБанку”, то 18 серпня він подорожчав на 15 копійок – до 37,80 грн за долар. А курс готівкового євро-подорожчав на 20 копійок – до 41,75 грн за євро.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *