Банки України планують помітно переписати курс долара

Українські банки та обмінники готуються помітно переписувати курс готівкового долара. Так, за прогнозами банківського сектора, у період з 10 по 16 червня вартість валюти в них перебуватиме у межах 40-41,2 грн/долар. Увечері 7 червня банки виставили курс на середньому рівні 40,15/40,7 грн/долар (купівля/продаж). Обмінники – 40,21/40,73 грн/долар.

2971_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Як розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий, щоденні курсові зміни очікуються до 30-50 коп. у банках і до 50 коп. в обмінних пунктах.

“З 10 по 16 червня на ринку не варто очікувати якихось надмірних, революційних подій. Курсові зміни будуть “у робочому порядку” згідно з правилами режиму “керованої гнучкості”. Ми припускаємо, що на ринок тиснутиме інфляція та можливе зростання попиту, однак у регулятора є достатньо можливостей і засобів, щоб уберегти ринок від негативних явищ”, – сказав він.

Загалом, зазначив Лєсовий, з 10 по 16 червня на ринку пануватимуть ті самі процеси та тенденції, що й раніше у контексті режиму “керованої гнучкості”. Зокрема:

НБУ продовжить поступовий рух у бік повної валютної лібералізації;
“потужні валютні резерви дозволять йому більш варіативну поведінку на міжбанку”.
“Крім того, основні показники ринку, як і раніше, будуть умовно постійними. Створена система валютних змін навряд чи зміниться”, – констатував банкір.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *