Біткоїн досяг найвищого показника за останні 1,5 року

Курс найвідомішої криптовалюти наразі є найвищим з травня минулого року.

0036_22.jpg (96.22 Kb)

Біткоїн зріс до майже 37 тисяч доларів, що є найвищим показником за останні 1,5 року, оскільки очікування схвалення біржових фондів для інвестування в найбільший криптотокен ETF посилилися.

Як повідомляє Bloomberg, біткоїн зріс на 3,6% до 36 856 доларів, що є найвищим рівнем з травня 2022 року. Менші токени Ether зросли на 2,2%, тоді як Solana виросла на 3,2%.

Комісія з цінних паперів і бірж США має щонайменше вісім днів, щоб видати накази про схвалення відкриття спотових криптовалютних ETF – біржових фондів, ціна яких буде прив’язана до біткоїна.

“Навіть якщо схвалення не надійде цього місяця, ми все одно вважаємо, що є 90% шансів схвалення до 10 січня”, – вважають аналітики Bloomberg Intelligence Джеймс Сейффарт та Ерік Балчунас.

Оптимізм щодо потенційного схвалення регулятором після більш ніж десяти років обговорення зміцнив курс токена більш ніж на 120% цього року.

Ринок криптовалют – останні новини
Наприкінці жовтня 2023 року курс біткоїна піднявся вище $35 000, що стало найвищим його показником майже за півтора року. Тоді біткоїн підскочив на 10%, що поширилося на ширший криптовалютний ринок і пов’язані з ним акції.

3 листопада стало відомо, що присяжні федерального суду Манхеттена визнали засновника криптобіржі FTX Сема Бенкмана-Фріда винним у масштабному шахрайстві, яке призвело до краху його біржі. За версією прокуратури, Бенкман-Фрід вкрав вісім мільярдів доларів у своїх клієнтів. За законом йому може загрожувати максимальне покарання у вигляді 110 років тюремного ув’язнення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *