ЗМІ: засновники Rario пішли з NFT-стартапу – ForkLog UA

Співзасновники спортивного NFT-проєкту Rario Анкіт Вадхва і Санні Бханот покинули проєкт після двох років роботи через розбіжності з інвесторами. Про це повідомляє TechCrunch.

Вадхва обіймав посаду генерального директора, а Бханот – CTO.

За словами інсайдерів, керівники ухвалили таке рішення, оскільки найбільший спонсор стартапу Dream11 занадто сильно втручався в процес роботи.

У рамках ширших змін у Rario під скорочення можуть потрапити й інші співробітники.

Також Dream Sports, материнська фірма Dream11, обговорює урізання корпоративних витрат. Організація ініціювала обговорення з численними партнерами для вирішення проблеми.

Наразі Rario співпрацює з Tendulkar, Cricket Australia, франшизами IPL Gujarat Titan, Punjab Kings, Abu Dhabi T10 і прем’єр-лігами Hero Caribbean і Lanka.

У квітні 2022 року NFT-платформа закрила раунд фінансування Серії А на суму $120 млн. До цього стартап підтримували Animoca Brands, Presight Capital і Kingsway Capital.

Співрозмовники видання повідомили, що останнім часом обсяг торгів на маркетплейсі значно знизився через “тривалий спад в економіці”.

Заснована 2021 року Rario орієнтована на любителів крикету. Команда проєкту також уклала багаторічну ексклюзивну угоду з федерацією Cricket Australia для створення тематичного метавсесвіту.

Нагадаємо, у серпні обсяг торгів на маркетплейсі невзаємозамінних токенів OpenSea скоротився до $106 млн – мінімальних показників за останні два роки.

Раніше рідкісний NFT #8585 з колекції BAYC продали за рекордно низькі 153 ETH (~$254 000). Актив втратив у ціні 80% за 11 місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *