ЗМІ: Tether уклав партнерство з багамським банком – ForkLog UA

Компанія Tether, що випускає стейблкоїн USDT, уклала угоду з приватним багамським банком Britannia Bank & Trust для обробки переказів у доларах. Про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією джерела видання, протягом останніх місяців емітент “стабільної монети” просить своїх клієнтів надсилати кошти на рахунки нового партнера. Дату початку їхньої співпраці точно не відомо.

Журналісти також зазначили, що Tether співпрацює з ще двома банками на Багамах — Capital Union Bank та Deltec Bank. З останнім компанія почала співпрацювати у 2018 році після припинення співпраці з Noble Bank.

За даними CoinGecko, на момент написання USDT домінує на ринку стейблкоїнів з показником 66,5% при ринковій капіталізації в $82,9 млрд.

Проте Tether рідко публічно розголошує інформацію про свої банківські відносини. Такий підхід до бізнесу викликає серед спільноти та експертів питання щодо надійності зберігання забезпечення.

“Ця таємниця продовжує залишатися головною перепоною для розвитку криптовалютної індустрії, стримуючи схвалення регулюючих органів щодо інших питань та заважаючи традиційним управляючим активами, які піддаються нормативним ризикам через активну участь у галузі”, — заявив головний юрист аналітичної компанії ChainArgos Патрік Тан.

Раніше Tether повідомив про чистий прибуток в розмірі $850 млн у другому кварталі. Згідно з звітом, 85% забезпечення USDT припадає на грошові кошти та їх еквіваленти. Компанія інвестувала $72,5 млрд у цінні папери Казначейства США.

Нагадаємо, у травні технічний директор компанії Паоло Ардоіно заявив, що висока прибутковість емітента надає можливість розглядати нові напрямки бізнесу.

Пізніше стало відомо, що Tether інвестувала $1 млрд у проект з майнінгу біткоїна в Сальвадорі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *