Віталік Бутерін продав токени MakerDAO на $580 000 – ForkLog UA

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін продав 500 токенів MakerDAO (MKR) за 353 ETH (~$579 000 на момент написання) після того, як голова проекту Руне Крістенсен запропонував запустити протокол на Solana.

MakerDAO є емітентом стейблкоіна DAI. Згідно заяви Крістенсена, наступним етапом розвитку організації стане створення власного блокчейну під робочою назвою NewChain.

“Це зробить екосистему більш безпечною і ефективною. Після деяких досліджень я прийшов до висновку, що кодову базу Solana слід розглядати як основу для NewChain”, — пояснив він.

Через день після цього заяви Бутерін відвідав Discord-канал конкуруючої платформи з випуску “стабільних монет” Reflexer Finance. Він дав кілька порад щодо розвитку проекту, якщо “MakerDAO торпедує себе в дивних напрямках”.

Reflexer дозволяє створювати стейблкоіни RAI, використовуючи як заставу лише Ethereum. При цьому курс монети не прив’язаний до конкретної валюти, а залежить від попиту на сам актив і ціни ETH.

Бутерін підкреслив важливість управління спільнотою при додаванні функції стейкінгу. На його думку, в ідеалі користувачі мають починати “тільки з недомінуючих сервісів” — тобто всіх окрім Lido Finance.

Згідно з даними CoinGecko, за ніч ціна токена управління Reflexer Ungovernance (FLX) зросла майже на 70%, до $14,35. У той же час MKR пережив невелике падіння, але швидко відновився до колишнього рівня приблизно $1120.

Нагадаємо, в травні команда MakerDAO представила дорожню карту з акцентом на використання штучного інтелекту.

В червні платформа збільшила обсяги казначейських облігацій США в резервах з $500 млн до $1,2 млрд. Перший к рок у цьому напрямку проект здійснив в жовтні 2022 року, але вже наприкінці листопада відмовилися передати $500 млн під управління CoinShares.

Пізніше емітент скоротив частку стейблкоіна USDC в сумарному заставі для запозичення DAI.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *