Команда Gitcoin втратила $460 000 через помилкову транзакцію – ForkLog UA

Представники платформи крипторозробників Gitcoin зізналися у втраті 521 440 GTC на суму близько $460 000 після помилкового переказу коштів на безповоротну адресу контракту.

Керівник проєкту під псевдонімом CoachJonathan опублікував подробиці інциденту на форумі. За його словами, транзакція GTC зі скарбниці призначалася для «мерча, мемів і маркетингового бюджету».

Однак активи відправили не на адресу з мультипідписом, а на контракт токена. У результаті кошти застрягли без можливості їх повернення.

«Великі власники токенів і особи, що підписують з мультисигом, зобов’язані проявляти особливу обачність, коли йдеться про поводження з коштами, які їм не належать (включно зі мною)», — підкреслив CoachJonathan.

Представник платформи вибачився перед учасниками спільноти та пообіцяв не допускати подібних ситуацій у майбутньому.

Щоб уникнути повторення інциденту, команда Gitcoin запропонувала поліпшити заходи безпеки та призначити чітку відповідальність у разі повторення помилок.

Нагадаємо, в лютому NFT-колекціонер Брендон Райлі помилково відправив CryptoPunk #685 на адресу спалювання. Він купив токен за 77 ETH — приблизно $129 000 на той момент.

У червні група біткоїн-ентузіастів уже спеціально знищила CryptoPunk #8611 вартістю $94 000. Пізніше на основі токена з’явився напис Ordinals.

Пізніше невідомий спалив монети GMX і GNS на суму $3,59 млн, а також кілька цінних невзаємозамінних токенів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *