Hut 8 отримала остаточний дозвіл на злиття з US Bitcoin – ForkLog UA

Верховний суд Британської Колумбії видав Hut 8 Mining остаточний дозвіл на злиття з майнінговою компанією US Bitcoin (USBTC). Про це повідомляється в прес-релізі.

У березні фірма отримала затвердження від Бюро з питань конкуренції Канади.

Згідно з умовами угоди, майнери об’єднаються в результаті злиття акцій. Нова структура під назвою Hut 8 Corp буде базуватися в США і стане власником хешрейту 5,6 EH/s з доступом до потужності у 825 МВт на шести об’єктах. Вперше про ці плани фірми повідомили в лютому.

Закриття угоди залежить від “певних умов, включаючи набрання чинності заяви про реєстрації USBTC, схвалення акціонерів та інших факторів”, уточнили представники Hut 8.

За прогнозами, злиття повинно завершитися в четвертому кварталі 2023 року. New Hut намічена розмістити акції на Nasdaq і Торонтській фондовій біржі під тікером HUT.

Раніше в рамках угод Hut 8 погодилася надати партнеру проміжне фінансування в діапазоні $6-6,5 млн на перехідний період. Генеральний директор компанії Джеймі Левертон уточнила, що для цих цілей використовуються резерви компаніх в біткоїні, попередньо підтвердивши таку стратегію накопичення цифрового золота ще у грудні 22 року.

На премаркеті цінні папери майнінгової компанії торгуються по $2,21, збільшившись на 5,24%.

Дані: MarketWatch.

Нагадаємо, в червні Hut 8 уклала угоду з Coinbase про відкриття кредитної лінії на $50 млн під заставу біткоїнів. Левертон тоді заявила, що ці кошти “забезпечать додаткову фінансову гнучкість” на період халвінгу в мережі першої криптовалюти.

У липні майнер повідомив про нові контракти на надання послуг у сфері високопродуктивних обчислень, включаючи галузь штучного інтелекту.

Нагадаємо, тиждень тому у JPMorgan розрахували середні витрати на майнінг біткоїна.

Раніше, 7 вересня, Riot Platforms опублікувала звіти, згідно з якими вона заробила близько $31 млн завдяки ефективному використанню енергоресурсів та вчасному відключенню своїх майнінг-потужностей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *