Grayscale відкликала заявку на запуск ETF на базі Ethereum-ф’ючерсів – ForkLog UA
Grayscale Investments відкликала заявку на створення ф’ючерсного ETF на базі Ethereum. За словами її CEO Майкла Сонненшайна, компанія зосередить свої зусилля на конвертацію ETHE у спотовий біржовий фонд.
Grayscale Investments will focus on converting its Ethereum trust — the world’s largest — to spot exchange-traded products, CEO Michael Sonnenshein said on Wednesday. Sonnenshein said the asset manager was withdrawing the future application because a number of products are…
— Wu Blockchain (@WuBlockchain) May 9, 2024
Топменеджер висловив упевненість, що Комісія перетворить Ethereum-траст на ETF.
«Це дійсно основа нашої ДНК. ETHE є компанією, що звітує перед SEC. Ми подаємо звіти 10-K і 10-Q [для регулятора]», — заявив він.
Сонненшайн пояснив відкликання пропозиції на реєстрацію ф’ючерсного біржового фонду наявністю аналогічних продуктів на ринку.
«Іноді ми подаємо заявку на той чи інший продукт. Це не обов’язково означає, що він вийде на ринок», — зазначив CEO Grayscale.
Компанія конкурує в боротьбі за схвалення спотового Ethereum-ETF з BlackRock, VanEck, ARK Invest, Fidelity, Invesco і Hashdex.
Grayscale також подала заяву на створення мінітрасту — невеликого фонду, що формується за рахунок активів більшої структури.
Головний юрисконсульт фірми Крейг Салм зазначив, що такий продукт покликаний доповнити решту лінійки на базі Ethereum і підтримати широке коло інвесторів.
7 травня агентство продовжило період розгляду заявки на запуск ETH-ETF від Invesco і Galaxy.
23 квітня SEC відклала рішення щодо спотового біржового фонду на базі Ethereum від Franklin Templeton із дедлайном до 11 червня. До цього регулятор продовжив період розгляду аналогічної пропозиції від BlackRock.
У травні настане крайній термін за пропозиціями від VanEck і Grayscale.
Нагадаємо, у квітні експерти Standard Chartered приєдналися до табору скептиків, які сумніваються у схваленні спотових ETH-ETF до цього дедлайну. Аналітики послалися на відсутність конструктивного діалогу Комісії та емітентів