Голова Комісії з цінних паперів і бірж висловив обурення відносно впливу криптовалют на економіку – ForkLog UA

Голова SEC Гері Генслер підтвердив свою жорстку позицію стосовно цифрових активів, висловивши стурбованість можливим їхнім негативним впливом на глобальну фінансову систему.

“Я ніколи не бачив місця, яке б було настільки насиченим неправомірними діями і людьми, які намагаються вийти за межі закону”, – описав криптоіндустрію Генслер.

Про це посадовець розповів під час конференції з нагоди 15-ї річниці краху інвестиційного банку Lehman Brothers, організованої некомерційною правозахисною організацією Better Markets.

Глава SEC підкреслив, що цифрові активи завдали шкоди “мільйонам людей”, і така ситуація підточує довіру багатьох інвесторів, навіть до традиційних ринків.

Генслер також критикував підтримку криптоіндустрії з боку знаменитостей та зусиль щодо створення регуляторної бази в деяких штатах США. Посадовець додав, що окремі правила для криптовалют у країні зовсім не потрібні, оскільки вони вже існують.

“Їх називають прийнятими Конгресом законами, будь то в галузі боротьби з відмиванням грошей і санкціями чи в галузі регулятивних актів про цінні папери та товарні біржі”, – уточнив голова.

Однак Генслер не відповів на запитання про “співчутливих суддів”, ймовірно, у контексті розгляду справ у відомствах щодо Ripple і Grayscale.

Раніше голова Комісії підтвердив, що більшість криптовалют є цінними паперами і підпадають під юрисдикцію агентства. За його думкою, велика кількість цифрових активів відповідає визначенню інвестиційних контрактів і повинні регулюватися відповідно.

У липні Генслер запитав додаткове фінансування у розмірі 109 млн доларів для посилення захисту інвесторів на крипторинку.

В серпні член Палати представників США Уоррен Девідсон знову закликав відсторонити Гарі Генслера з посади голови SEC через невдалий судовий розгляд проти Grayscale.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *