FTX укладе угоду з Galaxy Digital щодо продажу активів – ForkLog UA

Постраждала платформа FTX повідомила про наміри здійснити “продаж, стейкінг та хеджування” своїх цифрових активів на $3 млрд — для цього криптовалютна біржа звернеться до компанії Galaxy Digital Майка Новограца. 

Проходячи процедуру банкрутства, платформа планує повернути кошти кредиторам в фіаті після продажу криптовалют. У FTX вважають, що обережна торгівля допоможе уникнути зниження вартості активів. 

“Хеджування дозволить боржникам обмежити потенційне зниження вартості перед продажем біткоїнів чи Ethereum. Розміщення в стейкінгу певних цифрових активів у кінцевому підсумку принесе користь кредиторам за рахунок отримання доходів з низьким ризиком”, — заявили адвокати компанії.

Крім того, біржа сподівається отримати додатковий прибуток від угод для розрахунку з клієнтами. 

FTX обрала Galaxy, оскільки компанія має “широкий досвід у управлінні цифровими активами та інвестиційною торгівлею”. Від свого боку компанія Новограца, крім стандартної винагороди, отримає “комісію за хеджування та ліквідацію”.

Згідно з CoinDesk, FTX щодня витрачає на послуги юристів приблизно $1,5 млн. 

“Тепер гонорари [юристів] досягли майже $50 млн на місяць. Буквально сотні юристів, фінансових консультантів і банкірів працюють з ними практично весь робочий день. Кожен долар, витрачений на це, по суті, є доларом, який не отримають клієнти”, — заявив представник кредиторів Кріс Хансен. 

Нагадаємо, в червні поточна команда менеджерів FTX повідомила, що повернула ліквідні активи на суму близько $7 млрд. 

У травні біржа подала позов проти Genesis з вимогою повернути $3,9 млрд. Пізніше обсяг претензій зменшився до $2 млрд. У результаті компанії домовились про виплату $175 млн на користь Alameda Research.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *