Фокус розслідувань IRS змістився на ухилення від податків – ForkLog UA

Ще три роки тому переважна більшість криптовалютних розслідувань (понад 90%) була пов’язана з відмиванням грошей. В останній рік близько половини з них сформували кейси з несплатою податків, пише Bloomberg з посиланням на дані IRS.

За словами керівника підрозділу по боротьбі зі злочинністю відомства Джима Лі, спостерігається сплеск кількості справ, пов’язаних з ухиленням від зобов’язань перед державою за операціями з криптовалютами.

Згідно зі звітом, спектр розслідувань охоплює цілу низку питань – від незадекларованих доходів від приросту капіталу або майнінгу до ігнорування вимоги щодо розкриття цифрових активів.

Починаючи з податкового року 2019 IRS просило фізичних осіб повідомляти про здійснені транзакції з використанням криптовалют.

Нагадаємо, 21 листопада під час угоди з владою Binance виплатила $4,3 млрд, а Чанпен Чжао погодився на штраф у розмірі $50 млн і звільнення з посади генерального директора.

Міністр фінансів США Джанет Єллен заявила, що FinCEN, OFAC і IRS вели розслідування щодо організації протягом трьох років.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *