Coinbase придбала частку в Circle – ForkLog UA

Криптовалютна біржа Coinbase купила міноритарний пакет акцій Circle Internet Financial у рамках «розширення підтримки стейблкоїнів».

Згідно з угодою, консорціум Center, яким управляли обидві компанії, буде скасовано. Він відповідав за випуск «стабільної монети» USDC, тепер її емісією займеться тільки Circle.

Крім того, у вересні-жовтні стейблкоїн запустять у шести нових блокчейнах. У результаті їхня загальна кількість сягне 15. Конкретних протоколів фірма не називала, але раніше повідомлялося про плани щодо експансії на Polkadot, Near, Optimism і Cosmos.

«Характер інвестицій означає, що Coinbase і Circle тепер матимуть ще більшу стратегічну та економічну узгодженість щодо майбутнього фінансової системи», — ідеться в заяві глави Coinbase Браяна Армстронга і генерального директора Circle Джеремі Аллейра.

Обидві компанії отримуватимуть рівний процентний дохід від резервів USDC.

Раніше Аллейр розповів про «подушку безпеки» на $1 млрд, яку фірма планує використовувати для зміцнення конкурентних переваг. З початку року капіталізація USDC впала з $44,5 млрд до $26,2 млрд.

На думку CEO Circle, протистояння на ринку зростатиме з виходом на нього все більшої кількості нових гравців. Поява PYUSD від PayPal — це тільки початок, висловив упевненість глава емітента.

Нагадаємо, у травні Coinbase запустила міжнародну біржу ф’ючерсів на цифрові активи — Coinbase International Exchange. 18 серпня торговий оборот на платформі досяг рекордних $287 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *