Bybit Web3 запускає сезон L2-проєктів на Bitcoin з ейрдропа на 100 000 MERL – ForkLog UA

Компанія Bybit, що увійшла до трійки найбільших криптовалютних бірж у світі за обсягом торгів, повідомляє, що Bybit Web3 відкриває сезон L2-проєктів в мережі Bitcoin з запуску Центру аірдропів. Зараз у співпраці з Merlin Chain тут проводиться розіграш з призовим пулом на 100 000 MERL.

«Ми раді співпрацювати з Merlin Chain, одним з ключових гравців на зростаючому ринку L2. Цей аірдроп — прекрасна можливість для наших користувачів вивчити потенціал L2-проєктів в мережі Bitcoin і стати частиною екосистеми, що процвітає» — зізнається співзасновник і CEO Bybit Бен Чжоу.

Ця захоплива промоакція триватиме з 10:00 UTC 18 березня 2024 року до 10:00 UTC 18 квітня 2024 року. Вона підкреслює відданість Bybit Web3 до розвитку екосистеми L2-проєктів Bitcoin. Bybit — перша централізована біржа, яка співпрацює з Merlin Chain у рамках аірдроп-кампанії, що ще раз доводить бажання Bybit надавати користувачам інноваційні можливості криптосвіту.

Розкриваємо потенціал L2-проєктів Bitcoin за допомогою Merlin Chain

Ця промоакція дає користувачам унікальну можливість вивчити потенціал L2-проєкту Bitcoin з Merlin Chain. Мережа представлена компанією Bitmap Tech, провідною командою розробників з великим досвідом роботи та загальною ринковою капіталізацією, що перевищує $6 млрд. Merlin Chain є помітним гравцем на ринку Ordinals. Ціна їх колекції BRC-420 Blue Box, випущеної на протоколі Bitcoin Ordinals, злетіла до небес, а сам актив став одним з найпопулярніших Ordinals і свідченням інноваційних рішень Merlin Chain.

L2-рішення від Merlin Chain об’єднує технологію zk-роллапів, децентралізовані оракули та модулі захисту від шахрайства всередині мережі Bitcoin. Цей інноваційний підхід розширює можливості власних активів, протоколів та продуктів мережі Bitcoin на рівні 1, і дозволяє «Знову зробити біткоін захоплюючим».
Щоб взяти участь в L2-сезоні Центру аірдропів на Bybit Web3 та отримати право на частку з 100 000 MERL в аірдропах (аірдроп TGE), переходьте на сторінку Bybit Web3 https://t.co/tG3NPvd87I

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *