Anthropic випустила поліпшену версію ШІ-моделі Claude 2.1 – ForkLog UA

Команда Anthropic представила нову модель штучного інтелекту Claude 2.1 зі збільшеним контекстним вікном на 200 000 токенів, еквівалентним 500 сторінкам тексту.

За словами розробників, користувачі можуть надавати нейромережі великі документи на кшталт частин коду або фінансових звітів. На опрацювання та виконання запиту у ШІ йде “кілька хвилин”.

У Claude 2.1 значно скоротили частоту “галюцинування”: кількість неправдивих заяв скоротилася вдвічі порівняно з попередньою версією.

У нову модель також внесли значні поліпшення в розумінні та узагальненні, особливо для довгих і складних матеріалів, що вимагають високого ступеня точності.

Anthropic також додала бета-функцію інструментів на базі Claude, які можуть інтегруватися зі сторонніми додатками для допомоги розробникам.

Можливості утиліти включають:

  • використання калькулятора для складних обчислень;
  • перетворення текстових запитів у структурований код;
  • вебпошук для відповіді на поставлене запитання;
  • виконання команд через API;
  • налаштування клієнтських сервісів.

Claude 2.1 доступний в інтерфейсі чат-бота тільки для користувачів із підпискою Claude Pro.

Нагадаємо, у лютому ЗМІ повідомили про залучення Anthropic $300 млн від Google. У березні фонд Spark Capital інвестував аналогічну суму в АІ-стартап. Тоді його оцінка досягла $4,1 млрд.

У серпні Anthropic залучив $100 млн від південнокорейського телеком-гіганта SK Telecom. У вересні Amazon оголосила про стратегічні інвестиції в стартап на суму до $4 млрд. Пізніше Google зобов’язалася виділити проєкту додаткові $2 млрд.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *