Сбербанк продовжив термін дії всіх своїх карток

Державний Ощадбанк продовжив термін дії всіх своїх карток, у тому числі тих, що закінчуються. Вони залишатимуться дійсними принаймні до 31 грудня 2025 року. Таким чином, клієнти з цими картками не повинні турбуватися про те, що їхні картки буде деактивовано.

57_1407792835.jpg (54,37 Кб)

Про це повідомив сам банк. Там уточнили, що таке рішення прийнято в умовах воєнного стану, який зараз діє в Україні.

Важливо розуміти, що продовження терміну дії карток відбувається автоматично. Тому навіть після закінчення терміну дії картки працюватимуть без проблем.

“У зв'язку з воєнним станом Ощадбанк для зручності клієнтів автоматично продовжив термін дії платіжних карток до 31 грудня 2025 року”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що якщо ви отримали повідомлення від банку про те, що термін дії картки не буде продовжено, вам необхідно звернутися до відділення Ощадбанку. Там допоможуть з перевипуском картки.

Кількість банків в Україні суттєво скоротилася.

Водночас голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев (“Слуга народу”) раніше зазначав, що порівняно з 2013 роком кількість банків в Україні скоротилася на дві третини. За його словами, це пов'язано з виведенням з ринку нездорових установ з одночасним підвищенням стандартів банківського нагляду.

Нардеп стверджує, що це позитивно впливає на банківську систему, робить її міцнішою. Однак він також вказує на негативний наслідок скорочення кількості банків, який полягає в зниженні рівня проникнення кредитів в економіку.

Загалом Гетманцев зазначив, що тенденція до скорочення банків спостерігається в Україні з 2009 року. Він назвав це «об’єктивною тенденцією», яка, зокрема, відображає:

фінансові кризи;
посилені стандарти банківського регулювання та нагляду щодо структури власності, кредитування пов'язаних сторін тощо;
наслідки війни з Росією;
вихід з ринку кількох іноземних банківських груп;
зростання необанків – «таких як Monobank, який працює за ліцензією іншої установи» тощо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *