Українцям надходять величезні штрафи за газ

Українцям надходять величезні штрафи за газ. Навіть за незначних пошкоджень лічильника та умови, що клієнт сам поскаржився на несправність, газова компанія донараховує величезні штрафи.

3646_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Про це йдеться у матеріалі. У Кам’янському Дніпропетровській області суд зобов’язав місцевого мешканця заплатити “Дніпропетровськгазу” 104 тис. грн. фактично у вигляді штрафу. Причому українець сам звернувся до газової служби. У лютому 2023 року він поскаржився Оператору ГТС на пошкодження лічильника. Представники оператора приїхали за два тижні.

Лічильник справді виявився пошкодженим. ” Було складено акт виявлення порушень № 003011, протокол № 003011 про демонтаж лічильника газу та направлення для проведення позачергової повірки та експертизи та акт про порушення № DP 003011″, – йдеться у матеріалах судової справи № 2/336/2369/2023.

Лічильник зняли та відправили на експертизу. А експертиза підтвердила: прилад працював несправно через ушкодження. Комісія донарахувала 104 тис. грн за газ нібито за період, коли міг бути зіпсований прилад обліку. Крім штрафу, довелося заплатити 2684 грн судового збору.

Такі рішення – поширена практика. 24 жовтня суд у Запоріжжі розглянув позов “Запоріжгазу” та зобов’язав місцевого жителя заплатити “донараховані” 107 тис. грн. Співробітник підприємства оглянув лічильник та виявив порушення: скло на лічильнику було пошкоджено. Цього виявилося достатньо, щоб скласти акт та вимагати заплатити величезну “донараховану” суму.

“За результатами експертизи комісія дійшла наступного висновку про несанкціоноване втручання: пошкодження рахункового механізму лічильника – між корпусом лічильника та корпусом рахункового механізму є зазор (з правого верхнього боку рахункового механізму та біля кронштейна для встановлення пломби), що утворився внаслідок відгину металевого каркасу лічильника від корпусу лічильника з метою втручання у роботу рахункового механізму”, – йдеться у матеріалах справи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *