В Україні зросли ціни на цибулю: яка нині її вартість

В Україні після тривалого періоду стагнації почали зростати відпускні ціни на торішню цибулю. Фермери пропонують цибулю в межах 12-18 грн/кг ($0,30-0,45/кг), що в середньому на 39% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

2129_5c950e2c0ec8a.jpg (50.13 Kb)

Про це повідомляють аналітики EastFruit. Зазначається, що зростання цін у цьому сегменті, на думку гравців ринку, пов’язане із помітним скороченням пропозиції в умовах сезонного виснаження запасів цибулі в українських господарствах. При цьому торговельна активність на ринку цибулі трохи прискорилася, що також сприяє зростанню цін.

Так, станом на 1 травня, фермери пропонують цибулю в межах 12-18 грн/кг ($0,30-0,45/кг), що в середньому на 39% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. “У той же час вони зізнаються, що більш суттєво підвищити ціни їм поки не вдається, оскільки покупці все частіше залишаються незадоволені якістю цибулі”, – відмічають аналітики.

Наразі цибуля в Україні все коштує в середньому на 64% дешевше, ніж на початку травня минулого року. При цьому виробники не впевнені, що їм вдасться й надалі підвищувати ціни на цю продукцію, оскільки якість цибулі у сховищах стрімко погіршується.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *