В Україні знизились ціни на популярний овоч

В Україні знизились закупівельні ціни на цибулю. Так, наприкінці минулого робочого тижня (13-17 травня) на найбільшому регіональному торговому майданчику EF Trade Platform його продавали по 20-28 грн за кг, тоді як тижнем раніше – по 25-30 грн/кг. Відповідно, незабаром здешевшати цибуля може й у супермаркетах.

5532_5c950e2c0ec8a.jpg (50.13 Kb)

Про це повідомляє EastFruit. Зазначається: на зниження цін вплинуло збільшення на ринку пропозиції цибулі з Узбекистану та Азербайджану.

“У цих країнах цибулю нового врожаю почали збирати вже більше місяця тому. Тому зараз вже є достатня пропозиція якісної продукції, пристосованої до такого тривалого транспортування”, – пояснили аналітики.

При цьому вони наголосили: виробники, яким вдалося зберегти запаси врожаю 2023 року, минулого тижня намагалися підвищувати відпускні ціни – і “з огляду на дефіцит цибулі, це їм вдавалося аж до четверга”. Однак ближче до вихідних ситуація почала змінюватися – і “ціни на якісну цибулю помітно просіли”.

Скільки цибуля коштує у супермаркетах

Поки що ж українські супермаркети продають цибулю в середньому по 36,5 грн/кг. Що, за даними Мінфіну, майже на 21 грн перевищує середню ціну квітня.

Загалом великі мережі встановили ціни в 26,19-48,4 грн/кг. Зокрема:

Megamarket – 48,4 грн/кг;

Metro – 34,9 грн/кг;

Novus – 26,19 грн/кг.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *