В Україні стався обвал цін на черешню

Через дощову погоду якість української черешні, яка надходить на ринок, на сьогоднішній день оцінюється нижче за середню.

6795_chereshnya-valeriy-chkalov-1-1500x1500.jpg (78.12 Kb)

На даний момент обсяги пропозиції місцевої ягоди поступово збільшуються, що чинить тиск на ціни. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Однак садівники сильно занепокоєні рясними опадами, які, на їхню думку, можуть згубно позначитися як на обсягах збирання ягоди, так і її якості.

Так, на даний момент місцева черешня надходить у продаж за ціною 40-70 грн/кг ($0,99-1,73/кг), що в середньому на 12% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Основною причиною зниження цін у даному сегменті виробники називають надлишок пропозиції черешні на ринку на тлі суттєвого зниження попиту. Крім того, продавці неякісної черешні прагнуть якнайшвидше позбутися такої продукції, збиваючи ціни, в тому числі і на якісний, калібрований та сортовий товар.

Ще одним фактором для зниження відпускних цін на місцеву черешню стало різке погіршення якості даної ягоди. Проблеми з якістю черешні зумовлені дощовою погодою у основних регіонах виробництва.

Через підвищену вологість ягода на деревах тріскається, і продати такий товар за високими цінами практично нереально. При цьому варто зазначити, що на сьогоднішній день ціни на місцеву черешню в Україні вже в середньому на 36% нижчі, ніж за аналогічний період минулого року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *