В Україні різко злетіли ціни на помідори

Цього тижня в Україні зросла ціна на імпортні помідори.

8329_tomato.jpg (28.9 Kb)

Однією з головних причин подорожчання цього овоча стала недостатня пропозиція томатів на ринку. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

Експерти наголосили, що також зростанню цін на томати сприяє безпосереднє подорожчання цих овочів в самій Туреччині через активізацію поставок до країн ЄС.

Так, на українському ринку ціни на імпортні помідори з початку поточного тижня зросли в середньому на 11%, і зараз ця продукція оптом пропонується до продажу по 84-100 грн/кг ($2,15-2,56/кг).

Головні гравці ринку пояснили, що тенденція зростання цін на тепличні томати в Україні зумовлена ​​підвищеним попитом на цю продукцію на тлі досить низької пропозиції імпортного томату.

Аналітики додали, що зараз на українському ринку, домінує турецька продукція, оскільки місцеві тепличні комбінати ще не розпочали сезон збору цих овочів.

Зазначається, що середня ціна на тепличні томати в Україні є на 50% вищі, ніж за аналогічний період минулого року.

Продавці не виключають, що у другій половині квітня зростання цін у цьому сегменті припиниться. Вони це пояснюють тим, що тоді більшість українських тепличних комбінатів вийдуть на ринок із новим обігом томатів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *