В Україні обвалилася ціна на огірки

На українському ринку продовжує стрімко дешевшати огірок, незважаючи на те, що у стаціонарних тепличних комбінатах вибірки врожаю першої сівозміни з кожним днем ​​стають дедалі меншими.

4684_103e9e21-d924d94b6603c34fc71e961c99a22d.jpg (61.71 Kb)

Таке різке зниження ціни учасники ринку пов’язують із початком масового продажу огірка відкритого ґрунту. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

За даними щоденного моніторингу проекту, сьогодні українські тепличні комбінати пропонують до продажу огірок по 10-22 грн/кг ($0,25-0,54/кг), що в середньому на 58% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Знижувати ціни виробників змушує відразу кілька факторів, але основною причиною такого цінового тренду гравці ринку називають більшу пропозицію даної продукції. У продаж надходить як тепличний огірок, і огірок з відкритого грунту. При цьому темпи збуту у цьому сегменті досить невисокі.

На даний момент ціни на огірок в Україні вже опустилися в середньому на 36% нижче за торішній рівень в аналогічний період. При цьому більшість операторів ринку прогнозують подальше здешевлення у цьому сегменті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *