Тарифи на світло знову зростуть

Міністр енергетики України Герман Галущенко спростував інформацію про те, що зараз готується підвищення тарифів на електроенергію. Про це він заявив, відповідаючи на питання щодо даних від блогерів про те, що нібито підвищення, яке нещодавно відбулося, це лише перший етап, і що наступним етапом є ціна 8 грн.

96_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

“Це неправда. Будь-яке рішення про тариф приймається рішенням уряду, і воно має термін дії. Зараз, якщо ви подивитеся на це рішення, то воно було прийнято на рік. Коли вона буде підвищена? Через рік? Давайте доживемо до наступного місяця, потім проживемо зиму, наприклад”, – цитує міністра “Укрінформ”.

За словами Галущенка, наразі дуже важливо розуміти, що йде війна, енергетика наразі є другою ціллю після ЗСУ.

“Краще б ці блогери допомогли щось відновити, взяли б у руки якусь лопату і зробили б якусь корисну роботу. Якщо вони не йдуть воювати у армію і не допомагають безпосередньо ЗСУ”, – зазначив міністр.

“Слава Богу, що ми по року розуміємо (які є плани – ред.). Енергетика постійно під ударом, навіть якщо ми це щоденно не комунікуємо. Казати, що буде через рік – мені здається, що це нечесно”, – вважає він.

Відповідаючи на питання щодо того, що уряд підвищив тарифи для населення більш ніж на 60% і щодо даних від експертів про те, що 85% цих коштів іде “Енергоатому”, решта – “Укргідроенерго”, Галущенко констатував, що насправді це намагання маніпулювати (даними – ред.), за його словами, як завжди це, на жаль, робилося.

“Ми маємо досвід підвищення минулого року, і теж такі маніпулювання відбувалися. Подивіться на прізвища експертів, на їхні прогнози минулого року – і побачите, що вони жодним чином не справдилися. Насправді підняття тарифів зменшує послугу для цих компаній”, – пояснив міністр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *