Скільки платитимуть українці за кубометр газу з 1 травня

В Україні тариф на газ з 1 травня не зміниться. У “Нафтогазу”, який постачає блакитне паливо 97% українців, вартість кубометру становитиме 7,96 грн.

6634_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)

Про це йдеться в даних, опублікованих на сайті “Нафтогазу”. “Ми продовжуємо отримувати багато дзвінків від клієнтів з уточненням, чи підвищуватиметься ціна на газ напередодні наступної зими. Тому ми ще раз підкреслюємо, що тариф “Фіксований” від ГК “Нафтогаз України” залишається незмінним”, – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

98% українців є клієнтами Газопостачальної компанії “Нафтогаз України” та купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 гривні за кубометр. Найменше можуть платити ті, хто вчасно розраховується за комуналку. Як повідомляють у “Нафтогазі”, розмір можливої знижки становить 1%. Щоб її отримати, потрібно за допомогою онлайн-сервісу заплатити газ до 15 числа. Тобто, якщо до 15 березня заплатити за газ, який ви використали у лютому, то у платіжці у квітні (за березень) буде знижка у розмірі 1%.

Що цікаво, ситуація з газом в Україні навіть покращилась. Чи не вперше в історії блакитного палива власного видобутку вистачило, щоб повністю забезпечити власні потреби. Головна причина: скорочення кількості споживачів (через окупацію, велику кількість біженців, знищення промислових підприємств).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *