Останнім часом в Україні дешевшають помідори

В Україні останнім часом дешевшають тепличні помідори.

7808_1442399.jpg (81.74 Kb)

Причиною називають збільшення вибірки у господарствах на всій території країни, а також зниження попиту в цьому сегменті, повідомляє проєкт East Fruit.

Водночас, за даними експертів, залишаються стабільними постачання томатів із зовнішнього ринку, що також впливає на ціни.

Станом на 3 травня, українські тепличні комбінати продавали томати не дорожче 60-90 грн/кг ($1,52-2,28/кг). Це в середньому на 30% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

“Настільки суттєво знижувати ціни українські виробники змушені через посилення конкуренції з боку дешевшої імпортної продукції”, – йдеться у повідомленні.

Ще із середини квітня учасники ринку повідомляли про надходження значних обсягів томатів із Туреччини. Зараз їх продають по 50-55 грн/кг ($1,27-1,40/кг). Водночас попит на помідори в Україні залишається доволі стриманим.

Нині українські тепличні комбінати відвантажують томати в середньому на 14% дешевше, ніж за аналогічний період у 2023 році. Гравці ринку не виключають подальшого зниження цін на помідори, якщо темпи збуту тепличних томатів не прискоряться.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *