“Нафтогаз” зафіксував тариф на газ для населення ще на рік

“Нафтогаз” зафіксував поточну ціну на газ для своїх побутових клієнтів щонайменше ще на рік. Таким чином, щонайменш, до 30 квітня 2025 року українці платитимуть за блакитне паливо 7,96 грн за кубометр (з ПДВ).

7792_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Про це повідомили у самій компанії. Там зазначили: наразі “Нафтогаз” забезпечує газом 12,4 млн українських домогосподарств.

“Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” продовжила дію тарифного плану “Фіксований” ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн. Період дії тарифу складає: з 1 травня 2024 року до 30 квітня 2025 року включно”, – йдеться в повідомленні.

Скільки потрібно платити за газ за місяць

Наразі ж клієнти “Нафтогазу” платять за газ 7,96 грн за кубометр. Тобто, за споживання 9,9 кубометра (соцнорма на три особи, тільки плита) за жовтень потрібно буде заплатити 78,8 грн.

Також варто зважати на те, що додатково стягується плата за доставку газу. А вона різна у різних регіонах.

Як отримати знижку на газ від “Нафтогазу”

Водночас, клієнти “Нафтогазу” можуть знизити свій рахунок за газ, отримавши знижку 1%. Для цього їм потрібно вчасно з ним розраховуватись – до 15 числа кожного місяця. Як розповіли у самій компанії:

дисконт буде застосовано автоматично наступного розрахункового місяця;
саму знижку отримають ті споживачі, які оплатять рахунок за допомогою онлайн-сервісу компанії.
Таким чином, при рахунку в ті ж 78,8 грн знижка складе 79 коп. Втім, слід пам’ятати: розмір знижки “в грошах” залежить від обсягу спожитого газу. Отож, що більшою буде сума в платіжці, то більшою буде і знижка.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *