На українських автомобілістів чекають свіжі штрафи

Українським автомобілістам готують нові штрафи – карати хочуть за фальсифікацію пробігу авто. Відповідний законопроєкт №10216 зареєстровано у Верховній Раді.

3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

Якщо документ буде прийнято, то тих, хто з метою продажу фальсифікуватиме пробіг уживаного транспортного засобу, штрафуватимуть на 500-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У 2023 році це становить 8500-17000 грн.

При цьому автори законопроєкту запевняють: нині практика фальсифікації пробігу уживаного транспортного засобу під час продажу “досить поширена”. А тому запровадження штрафів за це допоможе не допустити введення в оману покупців.

“Законопроєкт сприятиме запобіганню можливих фальсифікацій з пробігу уживаного транспортного засобу. І допоможе убезпечити покупців від купівлі транспортного засобу з пробігом, що не відповідає дійсності”, – йдеться у пояснювальній записці до документа.

В Україні нові правила правил дорожнього руху

Раніше ж, в Україні набули чинності зміни до правил дорожнього руху. Зокрема:

Т.зв. сезонна вимога вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар (якщо перші не передбачені конструкцією транспортного засобу) вдень.
Невиконання тягне штраф у розмірі до 510 грн.

Заборона на зупинку на узбіччях доріг та автомагістралях за межами дії відповідних знаків.
Тепер здійснити зупинку можна буде лише у спеціально відведених та зазначених місцях. За невиконання – штраф 340 грн.

Наявність в автомобілі при перевезенні дітей спеціальних утримуючих системи, які дозволяють скористатися ременем безпеки дитині віком до 12 років та зростом до 150 см.
За невиконання – штраф 510 грн. У разі повторного порушення упродовж року – 850 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *