На українців чекає подорожчання вина

На українців чекає подорожчання вина та винних напоїв, оскільки уряд схвалив підвищення акцизних зборів з такого виду товарів. Це було однією з умов асоціації України з Європейським Союзом.

8836_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

Кабінет міністрів прагне наблизити ставки акцизного податку до мінімального рівня, встановленого в ЄС і тому схвалив законопроєкт “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу в частині акцизного податку”. Про це 10 травня повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зокрема ставка акцизного податку виросте на 3,81 грн, або майже 50% – з 8,42 до 12,23 грн за 1 л. Подорожчання стосуватиметься вина, а також інших зброджених напоїв та їхніх сумішей міцністю 1,2-22% алкоголю.

Слід зазначити, що торік Україна зробила ще один крок до впровадження електронних акцизів (е-акцизів) для алкогольних і тютюнових виробів. Передбачається поява електронної марки акцизного податку з унікальним QR-кодом. Це дасть українцям змогу перевірити оригінальність алкоголю і тютюну у застосунку Дія.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *