Комуналку за світло можна зменшити на 50%

В Україні з нічним тарифом після подорожчання електроенергії замість 4,32 грн за кожну кВт*год треба платити в нічний період 2,16 грн. Для цього треба встановити двозонний лічильник, який може окупитись за 5 місяців.

5544______500x317.jpg (39.66 Kb)

Нічний тариф діє з 23 до 7 ранку. Щоб ним користуватись, необхідно встановити двозонний лічильник, а також подати заявку постачальнику електроенергії. Щоправда, через велике навантаження деякі клієнти, які подають заявки про підключення нічного тарифу, отримують відповідь із повідомленням, що їхня черга прийде лише у листопаді цього року. Проте така черга спостерігається далеко не у всіх містах.

Підключення нічного тарифу безкоштовне. Але при цьому українцеві доведеться придбати двозонний лічильник. Він коштує від 1,6 до 2,4 тис. грн. Така покупка скоро окупиться. Наприклад, якщо ви витрачаєте 250 кВт*год на місяць і половину струму споживатимете в нічний період, щомісяця ви зможете заощаджувати 460 грн на місяць. Вже за 5 місяців придбання лічильника окупиться.

Нагадаємо, тариф підвищать для всіх, крім тих, хто використовує електричний котел. Якщо у вас електричне опалення, у період з 1 жовтня по 30 квітня ви можете платити за струм за старим тарифом у 2,64 грн за кВт*год, але лише за умови, якщо використовуєте до 2000 кВт*год на місяць. Якщо витрачати більше, за кожний кВт*год. доведеться заплатити повну вартість.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *